Produkcja uszczelnień

Jesteśmy producentem uszczelnień technicznych do wszystkich typów hydrauliki oraz pneumatyki. Produkujemy uszczelnienia typowe oraz o niestandardowych wymiarach, a do ich produkcji stosujemy najwyższej jakości komponenty europejskich producentów.
Dział produkcji uszczelnień zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, dzięki temu w sposób profesjonalny określamy potrzeby klienta oraz dopasowujemy właściwy produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym podstawowym asortymentem prezentowanym poniżej. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać każde uszczelnienie.

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony:

kom. 784 448 676

e-mail: uszczelnienia@tokfrez.pl

 

kom. 666 919 766

e-mail: jacek@tokfrez.pl

 

USZCZELNIENIA TŁOKOWE

USZCZELNIENIA TŁOCZYSKOWE

PIERŚCIENIE ZGARNIAJĄCE

PIERŚCIENIE PODPOROWE

PIERŚCIENIE PROWADZĄCE

USZCZELNIENIA OBROTOWE

Contact / welcome

TOKFREZ

e-mail biuro@tokfrez.pl

write contact form

You may also be interested in:

Chwytak do podkładów kolejowychŁyżka skalnaMaszyny do 35 tonŁyżki do skarpowaniaŁyżki do kopaniaMaszyny do 25 tonPłaszcze okołkowaneInne produktyŁyżka skandynawskaPrzystawka niwelującaKciuk dociskowy hydraulicznyŁyżka do glinyWersja na 1 siłownikuWyburzeniowo - sortującyPodwozia kolejoweZ głowicą wychyłuMaszyny powyżej 25 tonSzybkozłączaPrzedłużenia wysięguTyp Karczownik chwytak do pni
Kciuk dociskowy hydraulicznyMinikoparkiŁyżka trapezowaPłaszcze okołkowaneMaszyny do 9 tonChwytak pięciopalczastyWersja na 2 siłownikachKciuk dociskowy hydraulicznyPodwozia kolejoweZ głowicą wychyłuŁyżka skalnaPrzystawka niwelującaMinikoparkiMaszyny powyżej 25 tonŁyżka trapezowaŁyżka trapezowaSkarpowa ażurowaŁyżka trapezowaTyp Podwozia kolejoweWersja na 1 siłownikuRamki, płyty montażowe
loading

do_gory