Produkcja uszczelnień

Jesteśmy producentem uszczelnień technicznych do wszystkich typów hydrauliki oraz pneumatyki. Produkujemy uszczelnienia typowe oraz o niestandardowych wymiarach, a do ich produkcji stosujemy najwyższej jakości komponenty europejskich producentów.
Dział produkcji uszczelnień zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, dzięki temu w sposób profesjonalny określamy potrzeby klienta oraz dopasowujemy właściwy produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym podstawowym asortymentem prezentowanym poniżej. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać każde uszczelnienie.

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony:

kom. 784 448 676

e-mail: uszczelnienia@tokfrez.pl

 

kom. 666 919 766

e-mail: jacek@tokfrez.pl

 

USZCZELNIENIA TŁOKOWE

USZCZELNIENIA TŁOCZYSKOWE

PIERŚCIENIE ZGARNIAJĄCE

PIERŚCIENIE PODPOROWE

PIERŚCIENIE PROWADZĄCE

USZCZELNIENIA OBROTOWE

Contact / welcome

TOKFREZ

e-mail biuro@tokfrez.pl

write contact form

You may also be interested in:

Widły koparkoweTyp MinikoparkiSzybkozłączaTyp Łyżka do glinyKarczownik do maszyn powyżej 9 tonPrzedłużenia wysięguMinikoparkiPrzystawka niwelującaMaszyny do 9 tonChwytak do podkładów kolejowychŁyżka trapezowaŁyżka skandynawskaSzczęki do recyklingu pojazdówZ głowicą wychyłuKarczownik do minikoparekMaszyny powyżej 9 tonŁyżki do skarpowaniaInne produktyPrzeciwwaga plecakowa
Typ MinikoparkiKciuk dociskowy hydraulicznyWymieniacze podkładów kolejowychManipulatory spawalniczeWyburzeniowo - sortującySkarpowa ażurowaTiltraton głowica wychylnaWersja na 2 siłownikachRamki, płyty montażoweWymieniacze podkładów kolejowychWersja na 1 siłownikuWyburzeniowo - sortującyŁyżka trapezowaWersja na 2 siłownikachWersja na 1 siłownikuWersja na 2 siłownikachRamki, płyty montażoweŁyżka trapezowaKarczownik do maszyn powyżej 9 tonWersja na 1 siłownikuPłaszcze okołkowane
loading

do_gory